Kontakt Blake

Blake har erfaring med utvikling og vedlikehold av Norges aller største merkevarer. Blake har erfaring med kunder som var så små at de kun var varemerker. Blake kjenner næringseiendomsmarkedet bedre enn de fleste.

Henrik elsker oss

Henrik Hagelsteen
Leder/Kreativ leder
M : 917 37 394 E : henrik@blake.no

Heidi elsker mobilbankpoesi

Heidi Mittun-Kjos
AD/Kreativ leder
M : 938 21 845 E : heidi@blake.no
Solfrid M. Midlang
Prosjektleder
M : 982 86 986 E : solfrid@blake.no

Bjørn elsker Lego

Bjørn Th. Andreassen
Rådgiver/Art Director
M : 938 63 125 E : bt@blake.no

Bjørn elsker å tegne

Bjørn I. Thomassen
Senior designer
M : 452 58 740 E : bjorn@blake.no

Jan-André elsker hip-hop

Jan-André Granheim
Webdesigner
M : 976 09 112 E : jan@blake.no

Lise elsker å gå på ski

Lise Ringstad
Grafisk designer
M : 415 11 441 E : lise@blake.no

Yvonne elsker Red Bull

Yvonne Rystad
Grafisk designer
M : 938 39 162 E : yvonne@blake.no

Ole elsker å lage mat

Ole Horn Lavik
Grafisk designer
M : 994 66 694 E : ole@blake.no

Friends

Hannu Nevanlinna
Grafisk designer og illustratør
M : 900 93 396 E : hannu@blake.no
Per Martin Haaheim
3D designer
M : 480 72 141 E : permartin@adwiser.no
Leo A. J. Brunvoll
Partner / Rådgiver
M : 974 00 951 E : leo@adwiser.no
Emil Moxheim
Ad Operations Manager
M : 984 65 369 E : emil@adwiser.no
Roger Kvernvik Syversen
Interaktiv Produsent
M : 918 71 928

Følg oss

Send oss en melding