Kontakt Blake

Blake har erfaring med utvikling og vedlikehold av Norges aller største merkevarer. Blake har erfaring med kunder som var så små at de kun var varemerker. Blake kjenner næringseiendomsmarkedet bedre enn de fleste.

Henrik Hagelsteen
Leder/Kreativ leder
M : 917 37 394 E : henrik@blake.no
Heidi Mittun-Kjos
AD/Kreativ leder
M : 938 21 845 E : heidi@blake.no
Alexander Bernhoft Osa
Rådgiver
M : 991 61 617 E : alexander@blake.no
Solfrid M. Midlang
Prosjektleder
M : 982 86 986 E : solfrid@blake.no
Bjørn Th. Andreassen
Rådgiver/Art Director
M : 938 63 125 E : bt@blake.no
Bjørn I. Thomassen
Senior designer og illustratør
M : 452 58 740 E : bjorn@blake.no
David Allemand
Senior Webutvikler
M : 938 57 708 E : david@blake.no
Ole Horn Lavik
Grafisk designer
M : 994 66 694 E : ole@blake.no
Yvonne Rystad
Grafisk designer
M : 938 39 162 E : yvonne@blake.no
Per Martin Haaheim
3D designer
M : 480 72 141 E : permartin@blake.no
Hannu Nevanlinna
Grafisk designer og illustratør
M : 900 93 396 E : hannu@blake.no

Friends

Roger Kvernvik Syversen
Interaktiv Produsent
M : 918 71 928

Følg oss

Send oss en melding